Jet Oto Servisi : Jet Hızında Oto Servisi

Yüzlerce Memnun müşterimizden birisi olun!

Aracınızın Elektronik işlemleri ile alakalı bütün problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı amaçlayan firmamız yılların getirdiği tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatta hizmet vermektedir.

Servislerde vakit kaybetmekten ve istediğiniz performansı alamamaktan yorulduysanız, Jet Oto servisi ile tanışma vaktiniz gelmiştir.

0
Müşteri
0
Araç
0
Bitirilen İşler

Müşteri Yorumları

Hasan Taşkın

Diş Hekimi

Başka bir oto servisinde airbag ile alakamı bir sorunumu hallettikten sonra sürekli airbag ışığı yanmaya başladı gittiğimde ise bizle alakalı değil dediler. Jet oto servisine geldim 5 dakikada hallettiler sağolsunlar.

Murat Taştan

Kahveci

Aracımın motor beyninin yedeğini temin ettim kendilerinden verdikleri fiyat oldukça uygundu ve diğer yerlere göre daha ilgili ve güleryüzlü personeli vardi.

Ahmet Yılmaz

Sigortacı

Yıllarca çok fazla sayıda servis ile çalıştım ancak sürekli yer değiştirmek zorunda kaldım, jet oto servisi ile tanıştıktan sonra her türlü sorunda gittiğim tek adres oldu burasi.

Ufuk Karaca

Avukat

Aracımın beygir gücünü yükseltmek için kendileriyle çalıştım, chip tuning hizmeti adı altında verdikleri hizmet oldukça tatmin edici, aracımın çekiş gücü bir hayli yükseldi ve yakıt tasarrufu sağladı.

Ferit Yayla

Grafik Tasarımcı

Dijital göstergem rakamları yanlış gösteriyor ve gidip geliyordu sürekli, bir arkadaş buraya yönlendirdi kısa sürede problemi hallettiler. Personel oldukça güleryüzlü ve ilgili.

Erdal Serbest

Halı Yıkama

Arabamın klimasi ile alakalı birkaç problemde kendilerine danıştım ve kısa sürede yardımcı oldular. Fiyat konusunda ve hız konusunda oldukça tatmin edici bir oto servisi.

Jet Oto Servisi

Güvenilir bir oto servisi mi arıyorsunuz?